Skip Navigation

Školení

Zájemcům nabízíme zaškolení jedinečných procedur Organique. Stále vyvíjíme nové léčebné postupy, které jsou v souladu s věčným koloběhem přírody. S kosmetikou,obsahující přírodní esence v kombinaci s poznatky kosmetologie, vytváříme unikátní procedury, které si také můžete umístit do nabídky svých salonů a welness center. Každá z nich má atraktivní styl, který ovlivňuje všechny lidské smysly.Neustále vytváříme nové procedury, které čerpají inspiraci z tradic Dálného Východu, a tvoříme nový trend ve wellnes procedurách. Důležitým prvkem těchto procedur jsou jedinečné masáže , často prováděny s atraktivními doplňky, vonnými svíčkami, bylinnými přípravky, nebo horkým olejem. Ukážeme vám, jak vytvořit oázu lázeňského klimatu, vzdálenou od starostí každodenního života. Po absolvování školení obdrží účastníci originální certifikáty firmy Organique. Termíny školení je možné si dohodnout na kontaktní adrese viz. záložka Kontakt.

Masáž bylinnými měšci
Povzbuzující masáž horkými měšci je jedinečnou kombinací multismyslové stimulace těla: aromaterapie, uklidňující teplo, masáž a blahodárné vlastnosti rostlin. Horké měšce plněné jedinečnou směsí dávají pleti pevnost, unavenému tělu dodávají energii a mysli nezapomenutelný zážitek.
Brusinkový zábal - omlazení a vitalita
Lákavě voňavá brusinková linie je vitamínová bomba pro unavenou pleť potřebující omlazení. Kombinace jedinečných vlastností brusinek s výtažky ze tří alpských bylin, dává obrovskou moc v boji s volnými radikály a procesy stárnutí. Kůže znovu získá svou vitalitu a zářivost.
Zábal kozí mléko a lychee
Inovativní, na živiny bohatá linie, určená pro intenzívní ošetření suché a citlivé pokožky. Obsahuje unikátní soubor přírodních látek, které mají široké spektrum regeneračních účinků, zklidňujících podráždění. Zajišťuje pleti úlevu, pevnost a dlouhotrvající pohodlí.